Tırnak Büyüsü

Tırnak büyüsü nedir? Tırnak büyüsü ne için yapılır? Tırnak büyüsü yapan hoca kimdir? Tırnak büyüsü nasıl bozulur? Tırnak büyüsü günah mıdır?

Bir tırnak ne işe fayda ki, demeyin. Tırnak kullanılarak bir hayli neticeye varılabilir. Hem kara büyü hem ak büyü olarak uygulanabilir. Ak büyü olarak kullanılırsa aşk büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü yapılır. Kara büyü olarak kullanılırsa ayırma büyüsü, uzaklaştırma büyüsü, soğutma büyüsü, boşanma büyüsü yapılır.

Bu büyü de büyü yaptıracak olan kişinin tırnağı gerekmektedir. Şayet yüzük parmağının tırnağı olursa çok daha tesirli olur. Bu tırnaklara belirli okumalar yapılır. Bu okumalar yedi gün devam eder. Yedinci günün nihayetinde iğde ağacının dibine gömülür. Tırnak büyüsü bu şekilde yapılırsa aşk büyüsü yapılmış olur. Bu işlemi de yeniden yalnızca tırnak büyüsü yapan hocalar uygulayabilir. Sizin yaptığınız takdirde katiyen tesir göstermez.

Şayet emeliniz kara büyü yaptırmak ise tırnak bu sefer kabirliğe gömülür. Tırnak büyüsü ile o kişinin duygularının can vermesi, sevdiğine karşı ölü gibi soğuk olması temsil edilir. Tırnak kabirliği gömüldüğü andan itibaren tesirini gösterir. Bu büyünün yapıldığı kişi daimi manasız dövüşler çıkarır. Dilinin söylediğini kulağı duymaz. Kalbi kararır, taşlaşır, sevgisi, saygısı kalmaz. Kesinlikle ayrılıkla sonuçlanır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir