Soğan Büyüsü

SOĞAN BÜYÜSÜ

Soğan büyüsü nedir? Soğan büyüsü nasıl yapılır? Soğan büyüsü nasıl bozulur? Soğan büyüsü yapan hoca kimdir?

Soğan büyüsü çok daha önceki vakitlerden beri kullanılan bir büyü türüdür. Bir hayli emele hizmet edebilir. Burada ehemmiyetli olan niyet ve yapılan ritüeldir. Başka bir deyişle soğan büyüsü ile birinin aklına gelebiliriz. Evet, bu olası. Soğana neyi düşünmesini istiyorsanız o niyeti söyleyerek iğneleri batırırsınız. Veyahut aşk büyüsü yaptırmak istiyorsunuz. Soğanın tohumlarını kullanırsınız. Soğan tohumlarını saksıya gömüp büyüyene kadar okuma yaparsınız. O kişi size bir ömür bağlı kalır. Birinin üzülmesini, ağlamasını istiyorsunuz soğanın içine özel mürekkeplerle şahsi bilgilerini yazıp yakarsınız. Biliyorsunuz soğan göz yaşartmasıyla bilinir. Bu yüzden üzülmeyi ağlamayı temsil ediyor bu büyüde.
Soğan büyüsü tehlikeli bir büyü türüdür. Zira cinlerin parası soğan kabuğudur. Bu yüzden oldukça dikkatli işlem yapmak gerekir. Bunun için de yalnızca soğan büyüsü yapan medyumlar ile iletişime geçin. Kendi kendinize yapmaya kalkmayın. Her büyünün tehlikesi vardır fakat bu işlem daha fazla özen gerektirir. Yanlış veyahut eksik yapıldığı takdirde yapışma ihtimali çok yüksektir.

SOĞAN BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

Yukarıda belirttiğim sebeplerden biri için siz de soğan büyüsü yaptırmak istiyorsanız, soğan büyüsü yapan hocalar ile iletişime geçebilirsiniz. Nerede yaşadığınızın ve büyüyü yaptırmak istediğiniz kişinin de nerede yaşadığının hiçbir ehemmiyeti yoktur. Bu büyü için yalnızca şahsi bilgileri kullanmak yeterli olur. Bu büyü tesirini bir ile dört hafta arasında göstermeye başlar. Çok kuvvetli büyü türlerindendir. Soğan büyüsü yaptırmaya net karar verdiyseniz çalışacağınız medyumu çok iyi araştırın. Gerçek soğan büyüsü yapan hocalar ile iletişime geçin.

soğan büyüsü, soğan büyüsü yapan hoca, soğan büyüsü yapan medyum, soğan büyüsü nedir

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir