Medyum

Medyum ruh ötesi varlıklarla iletişim kurarak bu alanda çalışmalar yapan kişidir. Medyum ilminin tüm sırrı budur aslında fakat bununla da kalmaz sırrın içinden sırlar çıkar. Medyum, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, canbar büyüsü, gideni geri getirme büyüsü, çevirgel büyüsü, geri döndürme büyüsü, evlilik büyüsü, göz bağlama büyüsü, dil bağlama büyüsü, nasip açma büyüsü, nasip kapatma büyüsü, savunma büyüsü, muhabbet büyüsü, şirinlik büyüsü, nohut büyüsü, ceviz büyüsü, soğan büyüsü, adet kanı büyüsü, sevgi büyüsü, ayırma büyüsü, boşanma büyüsü, soğutma büyüsü, uzaklaştırma büyüsü, kilit büyüsü, def etme büyüsü, mum büyüsü, ölü toprağı büyüsü, sabun büyüsü, iç çamaşırı büyüsü, kırk bir dikiş büyüsü, ip büyüsü, iğne büyüsü, domuz yağı büyüsü, yıldızname bakımı, vefk, celb, muska, mermi dökme gibi tüm işlemleri yapabilmeli ve bozabilmelidir. Medyum tüm bu işlemleri kişinin isteğine göre yapar. Başka bir deyişle ararsınız veyahut görüşürsünüz evvela derdinizi anlatırsınız. Anlatılan bu probleme göre de medyum sizin için en uygun işlemi seçer. Burada ehemmiyetli olan medyuma olan bakış açısı. Ben az çok ne olduğunu anlattım fakat inanın beni arayıp saçmalayan o kadar insan var ki. Ben örnek bir konuşmayı sizinle paylaşayım. Emin olun bana hak vereceksiniz.

Bende medyum ile ilgili bu kadar cahil olunduğunu görünce bir sefer daha anlatmak istedim. Kardeşim siz doktora gidince yakıntınızı anlatıyor musunuz, yoksa doktor değil misin neyim var sen bana söyle mi diyorsunuz? Evet, bunu demek ne kadar absürt ise medyuma demek de bir o kadar saçma. Sen doktora yakıntınını söylersin, adam da ona göre o konuyla ilgilenir. “Hadi sen bul” dersen adam sabaha kadar bütün testleri yapmak zorunda kalır. Sonra ne mi olur? Sırada bekleyen diğer hastalarla ilgilenemez. Medyum da böyle. Zahmet edip derdinizi anlatmazsanız evet, ben bunu bakımda da görürüm ama neden sizden iki kelime duymak varken ben bakımla saatlerimi harcayayım ve sırada bekleyen diğer insanların hakkına gireyim. Bakımı saniyelik bir iş mi sanıyorsunuz? Önümde bir kamera varda her arayanı oradan görüyorum mu sanıyorsunuz?  Nedir sizin medyum deyince aklınıza gelen? Medyumluk böyle bir şey değil. Medyumluk sizin beni arayıp “Hadi sen bul, hadi sen bil” diye beni test2 edeceğiniz bir iş değil. Arayınca problemi söylersiniz. Çok zor değil. “Ben aşk büyüsü ile ilgili bilgi almak istiyorum.” Bu kadar. Hangi konu için aradığınızı söyleyeceksiniz, bilgi alacaksınız.

Söylenen tümcelerden biri de şu:  “Hocam, siz işlemi yapın. Ben paranızı meblağsa veririm, zati medyumsunuz. Şayet vermezsem bana her türlü kötülüğü yapabilirsiniz.” Alemin akıllısı zati bunu söyleyen. Bana da tavsiye veriyor(!) Kardeşim, neden uğraşayım bununla? Ben veresiye iş yapmıyorum. Parayı sonradan alacakmışım vermezse de ona kara büyüler yaparmışım. Düşünsenize ben medyum olarak işe başlayıp bir müddet sonra sırf para vermeyen insanlardan intikam almak için yaşıyorum. Her gece kara büyüler için milyarlık malzeme alıyorum ve daha çok zarar ediyorum. Derdim ne ? Ayrı olarak bu ne fesatça bir düşüncedir. Olanağım var diye herkese kötülük mü yapacağım?  Herhalde kendisi öyle yapardı ki beni de öyle sanıyor. Buna gücüm yetiyor  diye yapacak değilim. Aklınızda ki bu medyum düşüncesi de tamamiyle yanlış başka bir deyişle. Medyum canı istediği kişiye kara büyü yapmaz. Benim yapacağım tüm işlemler yürek çemberimin hudutları içindedir. Şu an bu yazıyı okuyan herkes eline bir yastık alıp yanındaki kişiyi boğup, öldürebilme gücüne sahiptir ama bunu yapmazsınız. Gücünüzün yettiği her şeyi yapacaksınız diye bir kaide yoktur.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir