Güvenilir Medyum

Güvenilir medyum denilen Fülya Hoca’dır. Şu an da Türkiye’nin tüm şehirlerine, kazalarına hizmet verebildiği gibi ülke dışına da (bilhassa Almanya, İngiltere, Fransa, Hollanda, Bulgaristan, Kıbrıs, İsviçre) hizmet vermektedir. En güvenilir medyum olması sebebi ile ismini bu kadar duyurmuştur. İnsanların ona olan güvenleri artarak devam etmiştir. Yaptığı işlemler de aldığı başarılı sonuçlar ile herkes tarafından tanınmıştır. 2000 seneninde bir kanalda haftalık yayın yapmaya başlamıştır. Reytinglerde de güzel bir muvaffakiyet elde eden Medyum Efsun programını iki sene süresince ara vermeden her hafta yapmıştır. Bu sayede onu tanıyan insan sayısı da çoğalmıştır. Medyum Efsun en güvenilir medyum olmasının yanında yaptığı yardımlarla da bilinir.

En güvenilir medyum olarak çalışmaya devam etmektedir. Zati kendisi Türkiye’nin en güvenilir medyumu, en başarılı medyumu olarak bilinir. Medyum tavsiyesi isteyenlere kesinlikle Efsun Hoca önerilir ve Türkiye’nin resmi ve ruhsatlı çalışan ilk medyumudur. En çok aşk büyüsü sebebi ile aranır. Bu yüzden onlarca çiftin yuva kurmasını sağlamıştır. Ayrılmanın eşiğine gelmiş çiftleri birbirine tekrar aşık etmiştir, aileleri evliliğe ikna olmayanları ikna etmiştir.

En güvenilir medyum araması yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Güven duygusunun bu dönemlerde oluşması çok zor. Zira o kadar fazla sahtekar hoca var ki… Bunlara karşı çok dikkatli olmak gerekir. Eski yazılarım da güvenilir medyum için dikkat edilecek hususlardan söz etmiştim. Ayrıntılı bilgi için o yazımı da okuyabilirsiniz.

En güvenilir medyum olmak tesadüf değildir. Bu başarının sırrı ilim de gizlidir. Çok değerli hocalardan havas ilmi öğrenen Medyum Efsun bunu yıllarca devam ettirmiş ve deneyim kazanmıştır. Bununla birlikte kendisinin de el vererek eğittiği kişiler olmuştur.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir