Göz Bağlama Büyüsü

Göz bağlama büyüsü  gözü dışarda olan daimi başkalarıyla ilişki yaşayan eşler, sevgililer, nişanlılar için yapılıyor. Göz bağlama büyüsünün yapıldığı kişi evliyse artık eşini aldatmaz evine döner ve büyük pişmanlık duyar. Eşine olan alaka ve ilgisi artar. Gözleri başkalarına karşı bağlanmış olur.

Şayet evli değilse nasibini arar gönül eğlendirmekten vazgeçer. Göz bağlama büyüsü yapıldıktan sonra en geç ikinci haftada tesirini gösterir. Kuvvetli bir çalışmadır. Dışarıdan bir  başka büyüyle müdahale olmadığı sürece spontane tesiri bitmez veyahut azalmaz. Dışarıdan başka bir müdahalenin olmaması için uygulanması şart olan hal çaresi savunma vefkidir. Göz bağlama büyüsüyle birlikte savunma vefki hazırlanırsa kendimizi çelik yelek yaptırmış gibi sağlama bağlamış oluruz. Göz bağlama büyüsü kısa müddette tesir eder.

GÖZ BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

Göz bağlama büyüsü yapan hoca araştırması yaparsanız karşınıza yüzlerce isim çıkacaktır. Ehemmiyetli olan tabi ki gerçek göz bağlama büyüsü yapan hoca bulmaktır. Medyum Efsun hoca göz bağlama büyüsü yapan hoca olarak sizlere yardımcı olmaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir