Büyü Bozan Hoca

Büyü bozan hoca, büyü bozan medyum kelimeleri arama motorlarına sıkça girilen anahtar kelimelerdendir. Bu kadar merak edilen büyü bozan hoca konusu ile ilgili bizde ufak bir bilgi vermek istedik. Yaptığınız araştırmalar neticeninde kafanız karışmış olabilir. Zira herkes değişik anlatmış, herkesin metodu, teklifi, tavsiyesi değişik… Şimdi ben size bu konuda en doğru bilgiyi kısaca vereceğim. Aklınıza takılan bir konu olursa beni arayarak sorabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi veririm.

Bazen ne yaparsanız yapın, yerinizde sayıyormuş gibi hissedersiniz. Bir arpa boyu yol alamadığınızı hissedersiniz. Rakipleriniz de sizinle aynı şeyleri yapmasına karşın sizden daha fazla seçenek edilirler. Sizden önde gözükürler. Bunun sebebini düşünürken nasibinizin kapatıldığı neticenine varabilirsiniz. Mükemmel giden bir aitiz vardır. Yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmez. Hem de evlilik hazırlıklarına başlarsınız. Nikah tarihi dahi alırsınız fakat sevgiliniz ansızın bire sizden soğuduğunu evlilikten vazgeçtiğini söyler. Size ayırma büyüsü yapıldığı neticenine varabilirsiniz. Sıhhatinizde hiçbir mesele yokken birden bire sıkıntılar yaşarsınız ve doktora gittiğinizde de sorun bir türlü bulunamaz. Aldığınız ilaçlar hiçbir işe yaramaz. Üzerinizde bu şekilde  büyü olduğundan kuşku ediyorsanız ki bunları ayrıntılı bir şekilde “Büyü belirtileri” isimli yazımda anlatmıştım lakin bu konuya tekrar değinmekte yarar görüyorum. Uykusuzluk, halsizlik, geçmeyen baş ağrıları, parasal zorlukları mertebeme, borçların bitmemesi, nasibin kapalı oluşu, bir türlü izdivaç edememe, ilişkilerin bıçak gibi kesilmesi, işlerin aniden durması, düşte daimi kedi, köpek, yılan görülmesi vb. büyü belirtileri arasındadır.

Onun dışında hanenizde muska bulduysanız, domuz yağı kirleri fark ettiyseniz, düğümlenmiş ipler, hanenizle ilgisi olmayan anahtar, kilit bulduysanız kesinlikle büyü bozan hocalara müracaatın. Bunlar boş verilecek, geçiştirilecek konular değildir. Önce bir yıldızname bakımı yapan hoca ile üzerinizde ne olduğunu görün. Bakımda çıkan probleme göre de büyü bozan hoca ile bir yol izleyin. Gerçek büyü bozan hocanın kim olduğunu ve kime güveneceğinizi bilmiyorsanız, garantili büyü çözümü yapan hoca arıyorsanız Medyum Efsun’a erişebilirsiniz. Medyum Efsun hoca büyü bozan hoca olarak bilinir. Kara büyü, sabun büyüsü, ölü toprağı büyüsü, ayrılık büyüsü, ayırma büyüsü, boşanma büyüsü, nasip kapatma büyüsü, kilit büyüsü gibi negatif büyüleri çözer. Büyü bozan hoca olarak bu konuyu hallettikten sonra da savunma vefki hazırlar ve o kişinin ömür boyu yapılacak tüm büyülerden, muskalardan savunmasını sağlar.

büyü bozan hoca, büyü bozan medyum, kara büyü bozan medyum, sabun büyüsü bozan medyum, ayırma büyüsü bozan medyum, aşk büyüsü bozan medyum, bağlama büyüsü bozan medyum, garantili büyü bozan medyum

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir